Katılımcı Yorumları

AKHİSAR BELEDİYESİ-HASAN UMUTLU Kırsal Hizmetler Müdürü
Akhisar Belediyesi  ve Akhisar Zeytin ve Türevleri Organize Sanayi  Bölgesi  olarak Fuar Organizasyonunda görev alan,  emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI-GÖZDE KARTAL Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu
Çanakkale Ticaret Borsası olarak, düzenlemiş olduğunuz başarılı fuar organizasyonunuz için emeği geçen herkese teşekkürlerimizi  sunuyoruz.

 

NAHIL -NURPER ÖZCAN Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Gıda Mühendisi
Çok güzel, faydalı bir fuar oldu. Kadın üreticiler ve vakfımız adına güzel bağlantılar kurduk.

 

KARS TİCARET BORSASI-ADEM MOCCO Genel Sekreter
Sivil Toplum Kuruluşlarının asli görevlerinden biri üyelerini çeşitli platformlarda temsil etmektir. Kars Ticaret Borsası olarak 2. Peynir Fuarına katılarak Kars peynirlerini temsil ve tanıtımını sağladık. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçen herkesi başarılarından dolayı tebrik eder, kendilerine Borsamiz adına çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygıyla.

 

DİVRİĞİ KOOPERATİFİ-CAFER YILDIZ Kooperatif Başkanı
Divriği Üretim ve Pazarlama Kooperatifi olarak bu başarılı organizasyondan dolayı sizleri kutluyoruz. Rasyo Fuarcılık ekibine teşekkür ederiz.

 

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ -PROF.DR.KAMİL BOSTAN Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı
Amacına uygun olarak çok başarılı bir şekilde gerçekleştirilen Peynir Fuarının organizasyonundan ve desteğinizden dolayı tebrik ve teşekkür ederiz.  Başka fuarlarda görüşmek üzere..  Fuara renk katan tüm katılımcılara ayrıca selam ve sevgiler.

 

SÜT RÜYASI-ÖZNUR APAYDIN ARIKAN Firma Sahibi
2.İstanbul Peynir Fuarı ve 1.Zeytin Festivali'ni yaşamış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Dört gün boyunca Süt Rüyası Peynir Atölyemizi gerçekleştirdik. Nish ürünümüz Süt Rüyası Süt Reçelimizi yeni insanlarla buluşturduk. Tüm ekibe teşekkür ediyorum. Onur duydum...

 

BABA NAKKAŞ-SEZAİ URAL Firma Sahibi
Değerli fuar organizatörleri ve katılımcılar bu yıl 2. si düzenlenen fuar'a katılımdan ve sizlerle aynı organizasyonda bulunmaktan çok keyif aldık. Türkiyenin her yerinden katılım sağlayan paydaşlarımıza ve bizleri  bir ortamda buluşturan değerli fuar organizatörlerimize çok teşekkür ederiz.

 

TANGALA PEYNİRLERİ-BUKET ULUKUT Firma Sahibi
Öncelikle organizasyon öncesinde ve süresince göstermiş olduğunuz içten alaka ve özenden dolayı çok çok teşekkür ederiz. Sizlerle ve diğer üretici arkadaşlarla tanışmaktan çok memnun olduk. Başarılarınızın devamını dileriz. Sevgilerimizle, Tangala Ekibi

 

İNTİZAM SÜT ÜRÜNLERİ-ALİ CEYLAN Firma Sahibi
Bu yıl 2. Düzenlenen, Peynir fuarına “İntizam süt ürünleri” olarak katılmaktan büyük zevk aldık, Sizlerin sayesinde Türkiye’mizin her bölgesinde güzel meslektaşlarımızla tanışarak hoşça sohbetler ettik. İnşallah bir dahaki  fuarlarda tekrardan görüşmek dileğiyle. Herkese teşekkür eder esenlikler dilerim.

 

GÜNGÖR ERSOYLAR- KORAY EFE ERSOY Firma Sahibi
Güngör Ersoylar Ailesi olarak bize kattığınız her şey için çok teşekkürler.


KAFKA SÜT-AHMET PARILYILDIZ Firma Sahibi
Emeği  geçen herkese çok teşekkür ederiz.  3. Peynir Fuarı’nda buluşmak dileğiyle.

 

NAMDAR SÜT ÜRÜNLERİ-SERKAN MALTEPE Firma Sahibi
Fuar öncesi ve sırasında göstermiş olduğunuz alakadan firmam şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına çok çok teşekkür ederim. Sizlerle birlikte yeni projelerde olacağımızı bilmenizi isterim. Başarılarınızın devamını diler, İşlerinizde kolaylık dilerim.


PEYNİR TEKNESİ-EYÜP MUTLU Firma Sahibi
Fuar sırasında bizlere destek veren ilgi ve alakalarından dolayı başarılı şekilde gerçekleşen bu organizyonu düzenleyen RASYO FUARCILIK ekibinin başından sonuna kadar emeği geçen herkese teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

 

BALDO DONDURMA -MEHMET ŞENSOY Firma Sahibi
Başlangıçta imtina etmiş olsak da bu fuara katılmaktan memnun olduk. Rasyo Fuarcılık'a söz konusu başarılı organizasyonları için teşekkür ederiz. Tekrarı nasip olursa yine katılmak isteriz. Bilvesile tüm katılımcılara, iş hayatlarında başarılar diliyoruz.

 

ÖMERİ KAYMAK-TAMMAM ALRWESHEDİ Firma Sahibi
Amacına uygun olarak çok başarılı bir şekilde gerçekleştirilen Peynir Fuarının organizasyonundan ve desteğinizden dolayı tebrik ve teşekkür ederiz.  Başka fuarlarda görüşmek üzere.  Fuara renk katan tüm katılımcılara ayrıca selam ve sevgiler....

 

MİLKELLA SÜT REÇELİ-EMRE ÖZBEY Satış Pazarlama Müdürü
Yaklaşık 8 senedir farklı sektörlerde uluslararası fuar, festival ve yöresel etkinliklerde yer alan bir katılımcı olarak İstanbul Peynir Fuarını düzenleyen yöneticiden arka kısımda çalışanlara kadar sonsuz teşekkür ediyorum. Bugüne kadar böyle ilgi ve alaka bu kadar reklam ve iş birliği çalışması yapan görmedim bindiğim otobüsten tutunda duraklara köprülere kadar reklam çalışmaları seminerler iş birlikleri bakanlık ile yaptıkları uluslararası katılımcılara kadar saymakla bitmeyecek kadar çok başarılı bir fuar oldu. Herkese teşekkür ederim.

 

BEHİN BALEVİ-HALİT DUMAN Firma Sahibi
Festivalin başından sonuna kadar her konuda bizlere yardımcı olan tüm ekibe teşekkür ediyorum. Tüm katılımcılarla güzel diyaloglarımız oldu bereketli alışverişlerimiz oldu. Tüm katılımcı firmalara bundan sonrada hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.

 

EKİN GRUP-HALİL İBRAHİM BEKÇİ Firma Sahibi
Rasyo Fuarcılık ekibi olarak 2.peynir ve zeytin fuarının gerçekleşmesinde emeği geçen ekibinize ve katılımcılarınıza emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum 3. Fuarda görüşmek dileklerimle teşekkürler.


TUFATTE COFFEE-MURAT ÖZDEN Firma Sahibi
Tufatte Coffee Roasters olarak bu fuarda çok mutlu olduk. Peynir ve zeytin sektöründen cok kıymetli dostlar bulduk. Tüm Rasyo Fuarcılık ailesine teşekkürü borç  biliriz.

 

KOÇKÖY MANDIRA-CENGİZ ERGÜL Firma Sahibi
Firmanız patronlarına sizlere hepinize çok teşekkürler harika dört gün yaşadık. 3. İstanbul Peynir Zeytin Fuarını sabırsızlıkla bekliyorum selam sevgi ve saygılarımla.

 

TURAN FINDIK-EROL TURAN Firma Sahibi
Güzel bir fuar oldu 2.si olmasına rağmen 10 .cu fuar kurumsal bir oluşum vardı güzel dostluklar edindik ticari yönden güzel reklam oldu bağlantılar kurduk markalaşmanın yolu bu gibi fuarların olması çok önemli  üretmek çalışmak markalaşmak ülkemizin zor döneminde çok önemli buradan fuarda emeği geçen tüm ekibi kutlarim emeklerine sağlık benden 10 puan yolunuz açık olsun inşallah bir dahaki fuarda görüşmek üzere.


BAHÇEDEN YÖRESEL-ABDÜLHAMİT KALKAN Firma Sahibi
Tebrikler harika bir çalışma idi ilgi alakanız için çok çok teşekkürler sağ ol var olun emeği geçen herkese başarılarının devamını dilerim tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ediyorum bir dahaki projede de aranızda olmaktan onur duyarım nice daha güzel fuarlarda görüşmek üzere sevgiler selamlar.