Ulaşım

FUAR ALANINA NASIL GİDİLİR

Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi İstanbul Fatih'te Yenikapı Sahilinde bulunmaktadır.
 

Anadolu yakasından gelenler için

·         Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray'a aktarma yaparark Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         KartalMaltepePendikTuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E-11'e binerek Göztepe Köprüsü'nde ininiz. Buradan Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

 

Avrupa yakasından gelenler için

·         BüyükçekmeceBeylikdüzüAvcılarKüçükçekmeceBahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda metrobüse binerek Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkarak denizin üstündeki köprüden biraz yürüyerek Küçükçekmece Köprüsü durağından BN1BN2BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Yenikapı Sahil durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         EsenlerBayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         BağcılarGüngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayıyla Bağcılar durağında inerek Kirazlı-Yenikapı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         Taksim'den Taksim metrosuna binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

·         Atatürk Havalimanı'ndan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.